بازی

آشنایی با اپراتورهای جدید بازی rainbow six siege+ویدیو

در آپدیت جدید بازی زیبای Tom Clancy’s Rainbow Six Siege با نام Operation Phantom Sight، دو اپراتور با نام های واردن و ناک به بازی اضافه خواهند شد. حال به بررسی این دو اپراتور میپردازیم. با گیموتک همراه باشید.

زندگینامه ناک:

به دلايل امنيت ملي و مأموريتهاي فعلي، پرونده ناک در بازنشستگي امنيتي ناتو پنهان مي شود، اما پروندههای او به شش نفر دیگر ارسال شد. ناک در مدرسه NCO ارتش در Sønderborg ثبت نام کرد، سپس در آکادمی سلطنتی ارتش دانمارک ثبت‌نام کرد و در آنجا از درجه ستوان یکم فارغ‌التحصیل شد.

او همراه چهار نیروی تحت فرمانش، تحت آموزش عملیاتهای ویژه قرار گرفت و در عملیاتهای مخفی، عملیاتهای جستجو و نجات، عملیاتهای مستقیم، جنگ های پیچیده و پیشرفته، مهارت کسب کرد.

ناک در افغانستان و عراق خدمت کرده است و اغلب به تنهایی پشت خطوط دشمن به صورت مخفیانه عمل می‌کرد. او ‌به خاطر از بین بردن شورشی های مهاجم مورد تقدیر قرار گرفت و همچنین مسئول پیدا کردن محل اریک ماوریک بود، که این اطلاعات رو به واحد خود اطلاع داد.

ناک هویت خود را از همه اپراتورهای دیگرش پنهان می کند. بخش O&P ناتو رینبو، ناک را به عنوان یکی از متخصصان تحت پوشش خود توصیه کرده‌ است.

شرح گیم پلی ناک:

ناک جزو اپراتورهای مهاجم است. ابزار منحصر به فرد ناک، دستگاه Hell Presence Reduction Device (نامریی شدن) است و زمانی که فعال می شود، صدای حرکت را کاهش می دهد و او را از دید دوربین ها پنهان می کند. این قابلیت فوق العاده، دارای محدودیت است.

  • یکی از این محدودیت ها، مدت زمان محدود استفاده از دستگاه Hell است که خاموش میشود و قبل از استفاده مجدد باید دوباره بارگیری شود.
  • یکی از خوبی های این اپراتور این است که در زمان مرحله خاموش شدن Hell، شما در انتخاب اسلحه ناک محدودیت ندارین.
  • دستگاه HEL، اثری مشابه به دوربین های فریبنده ERC-7 اپراتور Vigil را ایجاد می کند. بر خلاف ERC-7، فقط دوربین Echo’s Yokai و ربات های بدون سرنشین دزدیده‌شده توسط Mozzie، آن را شناسایی می کنند. دیگر دوربین های حفاظتی نمیتوانن ناک را شناسایی کنند.

زندگینامه واردن:

کولین مک کینلی در سن ۱۸ سالگی به دانشگاه نظامی دریانوردی وارد شد و بار ها بخاطر ذهن سریع و خوبش مورد تقدیر قرار گرفت، با وجود تخلفاتی کوچک در پرونده اش او توانست به درجه سرگروهبان (یا استوار ارشد) برسد.

پس از سومین سفر وی، او تفنگداران دریایی را ترک کرد و وارد سرویس مخفی شد. مک کینلی زمانی که شورشیان به دیپلماتیک ایالات متحده حمله کردند، در نجات جان بولدین، وزیر امور خارجه، این کشور تاثیر مستقیم داشت.

“بلدوین” بعدها به ریاست‌جمهوری آمریکا منصوب شد و پس از مدتی، از مک کینلی درخواست کرد که به بخش حفاظتی ریاست‌جمهوری بپیوندد. “مک کینلی بیش از یک دهه است که در واشنگتن به سر می‌برد و از چهره‌های مهم سیاسی محافظت می‌کند. او در زمینه حفاظت و امنیت نزدیک تخصص دارد و از رئیس‌جمهور بالدوین که دوره دوم خود را به پایان می‌رساند محافظت میکند و مک کینلی تاییدیه زیادی برای انتقال او به رینبو را دریافت کرده‌ است.

شرح گیم پلی واردن:

یک اپراتور تسلیحات سنگین، دارای یک جفت عینک مخصوص است که اثرات نارنجک های فلشی و دودی و دیگر ابزارهای مرتبطه را کاهش می دهد.

عینک های هوشمند واردن هم مانند حالت های Caveira و یا Vigil، دارای محدودیت است. این حالت مدت زمان محدودی دارد و باید به طور کامل شارژ شود تا دوباره استفاده شود.

تصاویر:

ویدیو:

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن