بازی

آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege با نام Shifting Tides معرفی شد + ویدیو

محتویات آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege با نام Operation Shifting Tides معرفی شد.

در Operation Shifting Tides دو اوپراتور جدید وجود دارد که یکی از آن‌ها در نقش مهاجم و دیگری در نقش مدافع است. این آپدیت علاوه بر دو اپراتور جدید، نقشه ی جدید هم خواهد داشت. دو اپراتور جدید، Kali و Wamai نام دارند که یکی از آن‌ها اهل هند و دیگری اهل کنیا است. در ابتدا شمارو با این دو اپراتور و نقشه جدید آشنا میکنیم سپس میتوانید ویدیو مربوط به این دو اپراتور را در قسمت پایین مشاهده کنید.

شکایت کمپانی یوبیسافت از سازنده نرم افزار تقلب بازی Rainbow Six: Siege

Kali

کالی یک اپراتور مهاجم اهل هند است. کالی رییس یک بخش خصوصی موفق پیمان‌کاری نظامی بوده است. شاید بتوان کالی را به عنوان یکی از خاص‌ترین اپراتورهای رینبو سیکس معرفی کرد. وی اولین اپراتور مهاجم مجهز به به سلاح bolt action sniper rifle به نام CSRX 300 می‌باشد. این سلاح متواند با یک تیر دشمن خود را از پای در بیاورد. این سلاح خطرناک ترین سلاح در این بازی است.

همچنین شما میتوانید بسیاری از حفاظ ها را با یک تیر نابود کنید. صدای بلند این سلاح باعث میشود که تیم حریف موقعیت مکانی شمارو به طور تقریبی پیدا کند که این مورد نقطه منفی این اپراتور است. این سلاح قابلیت شخصی سازی ندارد چرا که توسعه دهندگان برای هم سطح کردن اپراتور ها این کار را کرده است.

کسانی که موفق به تجربه‌ی بازی با این اپراتور شده اند، از آن تعریف و تمجید‌های بسیاری کرده اند.

Wamai

امای یک اپراتور دفاعی اهل کنیا است. امای از اعضای سابق نیروی ویژه‌ی دریایی کنیا است. امای از ابزار بسیار جالبی به نام Mag-NET استفاده میکند. این وسیله همانند یک آهنربا کار میکند و در محدوده ای که نصب شده است میتواند نارنجک ها و … را به خود جذب کند. با این اپراتور به صورت کلی می‌توانید ۴ بار از Mag-NET در هر مسابقه استفاده کنید.

همچنین می‌توانید در استفاده از آن استراتژی به خرج دهید. برای مثال برنامه‌ای به Mag-NET دهید تا چند ثانیه پس از جذب نارنجک آن را منفجر کند.

نقشه

درست همانند بسته‌های گسترش دهنده‌ی Burnt Horizon و یا Ember Rise ، اکسپنشن Shifting Tides نیز با مپی دوباره بازسازی شده همراه است. به صورت کلی نقاط استراتژیک نقشه افزایش پیدا کرده. Shifting Tides محتوای خوبی را به بازی اضافه خواهد کرد. Shifting Tides در تاریخ دوم دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (11 آذر ماه سال جاری) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن