بازی

تصویری از سری جدید بازی Splinter Cell لو رفت.

حساب کاربری توییتر شعبه اسپانیا یوبیسافت تصویری را از سم فیشر منتشر کرده که شایعاتی از معرفی نسخه جدید را به‌وجود آورده است.

تابه‌حال شایعات مختلفی از عرضه نسخه جدید Splinter Cell منتشر شده است و یوبیسافت (Ubisoft)، سازنده و ناشر سری اسپلینتر سل، تابه‌حال اعلام نکرده که چه زمانی نسخه جدید این سری ساخته می‌شود. البته این شرکت فرانسوی گفته است که زمانی به‌سراغ Splinter Cell می‌رود که بتوانند ایده‌ها و مکانیسم‌های جدیدی را برای آن تعریف کنند و تجربه‌ی متفاوت و لذت بخشی را در اختیار مخاطب قرار دهند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر شعبه اسپانیا یوبی سافت تصویری را از سم فیشر و عینک دید در شب معروف وی منتشر کرده است. در توضیحات این تصویر نوشته شده که برای روبه‌رو شدن با تاریکی، باید آن را درک کنید. در ادامه شایعات جدیدی به‌وجود آمده که خبر از ساخت نسخه جدید Splinter Cell می‌دهد. برای اولین بار نیست که همچین شایعه‌ای منتشر می‌شود. به طور کلی با توجه به گفته سازندگان، احتمال ساخت نسخه جدید از این مجموعه در حال حاضر بسیار کم است.

البته به این مورد هم اشاره کنیم که در گذشته خبری منتشر شده بود از اینکه یوبی سافت در حال ساخت نسخه واقعیت مجازی Splinter Cell است. بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم یوبیسافت چه مواردی را برای کاربران این مجموعه دوست داشتنی درنظر گرفته است.

منبع: zoomg

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن